Phylosophy 14:49:18 07.11.2020
Добрий день. Я стикнувся з продавцем laptopteua, придбав лот, сплатив. Він незабаром надіслав мені номер накладної, але у програмі нової пошти вона так і не з'явилася. Згодом вирішив ввести цей номер накладної окремо і виявилось, що він тільки створив її, але так і не вислав лот. Вже кілька днів, а відповіді немає від нього , хоча сайт він відвідує й повідомлення не читає. Написав сьогодні у підтримку - підтвердження отримання ними мого листу не було. Прошу допомогти.
Admin 15:14:41 07.11.2020
Сообщение от Phylosophy Посмотреть сообщение
Добрий день. Я стикнувся з продавцем laptopteua, придбав лот, сплатив. Він незабаром надіслав мені номер накладної, але у програмі нової пошти вона так і не з'явилася. Згодом вирішив ввести цей номер накладної окремо і виявилось, що він тільки створив її, але так і не вислав лот. Вже кілька днів, а відповіді немає від нього , хоча сайт він відвідує й повідомлення не читає. Написав сьогодні у підтримку - підтвердження отримання ними мого листу не було. Прошу допомогти.
Доброго дня. Радимо насамперед перевірити Вхідні листи за Вашою ел.адресою (включно з папками Спам, Промоакції та ін.).
Onyx_BLack 16:36:06 07.11.2020
Сообщение удалено
отредактировано: Onyx_BLack; 16:37:06 07.11.2020
Герман 11:06:00 07.11.2021
Топикстартер, а сюда Вы заглядывали перед покупкой?

https://newauction.com.ua/user/laptopteua-i96019616921466.html?eval=1

И это только по негативным отзывам, а там столько же нейтральных со схожими претензиями...