sliviy 08:46:11 14.05.2019
Не припомню випадка як туди потрапив.Ніхто не відповідає з Продавцем звязку немає.
Admin 09:11:42 14.05.2019
Сообщение от sliviy Посмотреть сообщение
Не припомню випадка як туди потрапив.Ніхто не відповідає з Продавцем звязку немає.
Внесення певного акаунту користувачем-продавцем у його Чорний список покупців унеможливлює не лише здійснення ставок на лотах продавця за допомогою цього акаунту, а й створення нових діалогів за лотами у рамках внутрішньої системи повідомлень.

Склад Чорного списку визначається лише самим користувачем, та адміністративно не регулюється та не обмежується. Адміністрація не може вимагати в користувача пояснень чи вмотивувань щодо внесення у ЧС того чи іншого акаунту.
отредактировано: Admin; 09:12:26 14.05.2019
sliviy 17:21:43 14.05.2019
Дякую за Відповідб!
Звернутись до вказаного Продавця і з’ясувати у мене вожливості немеє.Звертався до Адміністрації ніяких новин.Хочц звернутись до вказаного Продавця .
Admin 17:28:01 14.05.2019
Дякую за Відповідб!
Звернутись до вказаного Продавця і з’ясувати у мене вожливості немеє.Звертався до Адміністрації ніяких новин.Хочц звернутись до вказаного Продавця .
Знаходячись у ЧС продавця, Ви можете створювати повідомлення лише у рамках діалогів за раніше укладеними угодами з цим продавцем (якщо такі були). Створення повідомлень за допомогою "Задать вопрос" на сторінці лоту у цьому випадку неможливе. Адміністрація ніяк не зможе вплинути на цю ситуацію, чи допомогти Вам встановити зв'язок з продавцем.
sliviy 17:50:48 14.05.2019
Нарізі Продавець не взмозі продати а Я придбати.Що відбувається?Хто в змозі пряснити та з’ясувати і закпити Тему.Хто зможе звернітся до вказаного Продавця.Допоможіть!
Admin 18:04:19 14.05.2019
Нарізі Продавець не взмозі продати а Я придбати.Що відбувається?Хто в змозі пряснити та з’ясувати і закпити Тему.Хто зможе звернітся до вказаного Продавця.Допоможіть!
Внесенням у Чорний список продавець висловив своє небажання продавати товар певному Користувачеві, та отримувати повідомлення з певного акаунту. Тому навряд чи цю ситуацію можна описувати як "продавець не взмозі продати". Радимо Вам спробувати знайти аналогічний товар в іншого продавця.
sliviy 18:14:36 14.05.2019
Оце по настоящому допомога!
Дякую.До цього часу сидів та думав Думу:
Що робити?
І кто віноват.
Та на НІ і суду НІ.
Пвшов дальше шукати вдачі.