client_13a3011d94 22:20:47 29.04.2019
На аукціоні більше року, покупки "Купити зараз",все ОК!, в торгах робиш ставку в кінці від іншого +??.00 і лот знову за 1гр. Моя думка лохотрон продавців, імітація справедливості та без відповідальність модератора "0"-аналізу. Як це все по нашому. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Admin 23:12:27 29.04.2019
Сообщение от client_13a3011d94 Посмотреть сообщение
На аукціоні більше року, покупки "Купити зараз",все ОК!, в торгах робиш ставку в кінці від іншого +??.00 і лот знову за 1гр. Моя думка лохотрон продавців, імітація справедливості та без відповідальність модератора "0"-аналізу. Як це все по нашому. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Уточніть, будь ласка, на якій саме підставі Ви зробили висновок про "лохотрон", "імітацію" та "безвідповідальність" адміністрації? Ви подавали у СП скарги на дії певних користувачів, чи конкретні лоти, угоди, відгуки, та ін., у яких, на Вашу думку, могли міститися порушення правил ?
client_13a3011d94 11:31:53 30.04.2019

Електричний культиватор фірми Einhell дефект!! в рубриці дом/досуг-прослідкуйте, дав 800 і за хвилину до закінчення перебили і ще за хвилину знову на продаж, можливо як він писав після аукціону у нього їх 4 шт. Щось непереконливо, хай сфотографує 4 шт. вряд, я таке запропонувати не можу.

З-d очки Samsung SSG-4100GB 200гр."-Есть 2 штуки. Цена за пару." Купляєш вже штука 200гр. Відповідає: редактував помилився. Не знаю чи я такитй фортовий чи десь доларами колядують.

Admin 13:10:53 30.04.2019
1) Наявність у різних лотах однакових фото ще не свідчить автоматично про наявність порушень, якщо йдеться про продаж повністю аналогічного товару. При цьому продавець несе відповідальність за відповідність зовнішнього вигляду товару, що продається, представленим фото. Якщо ж Ви підозрюєте порушення у самому процесі торгів (участь продавця у власних торгах), Ви можете звернутись з відповідною скаргою у Службу Підтримки встановленим чином (при цьому потрібно вказати номер лоту, та, якщо лот був перевиставлений з тим же номером, приблизний час завершення торгів, які, на Вашу думку, містили порушення).

2) Якщо ситуація виглядала так, як Ви описуєте, можливо жодної помилки у описі лоту не містилося: адже у російській, як і в українській мові, деякі іменники не мають форми однини, і рахуються парами (наприклад "пара очков", "пара носков", "пара брюк" та ін.). Хоча, можливо. продавцю варто було більш чітко висловлюватись у описі, або виставити свою пропозицію у вигляді багатопредметного лоту "Купить сейчас", де кількість предметів була б вказана як 2.
client_13a3011d94 20:00:34 01.05.2019
Немаю нічого проти. Був трохи схвильований. Дякую за відповідь.